Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут трейлер s5
#71
Нашi котики онлайн hd lq

[Image: ccba1335943bb9fcd466f9b439a9763e.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

«Наші котики» – це скорочена назва комедії. Її вимовити простіше і ще легше запам’ятати. Бо зробити це з її повною версією складніше, адже звучить вона так: «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану». І саме ця фраза лаконічно і дуже точно переповідає сюжет стрічки.

Тримай! Старий бере її. Цим людям дали те, що було, а було тоді трохи… Особливо в порівнянні з озброєними до зубів “сусідами”. Потім з’явилась ідея зняти повний метр – про те, як ми рятували себе й сміялись над ворогом, по суті – сміялись над смертю. далеко, не усі. – Мене збентежила вартість квитка, але я подумав, що це, напевно, дуже хороший фільм, продав всі свої діаманти та пішов. На комедії про війну чекали, чекають і будуть чекати наші бійці як у наявних частинах, так і в «запасі», вже у цивільному житті.

Наприкінці літа прийшла така інформація: двоє хлопців загинули в перший же день, як потрапили на фронт. Так само як ми в наших квартирах чи домах – треба поїсти, треба попити, треба піти в туалет”, – пояснює продюсерка. В США розповсюджена практика повертати ветеранів до звичайного життя через мистецтво та гумор. У нас була демонстрація перегляду для героїв цього фільму – ветеранів. Я актор, але у мене автоматично вмикається опція: я – боєць. Грін скептично глянув на Дикого, натомість Літо звівся, мов за командою.

Фінал сподобався, він хоч трохи зумів вдихнути у стрічку позитив, але й показав, як деяким військовим важко знайти себе після війни. Зима. Ми не будемо готові до цього більше, ніж зараз. При хронометражі у дві години, фільм би лише виграв, якби на монтажі їх викинули. І 2017 року написав сценарій для фільму. Ольга Тургенева та Ігнат Зайцев, котрі намалювали усіх котів, що ви бачите на сайті;

Автомобіль трясе. Дорога – суцільні вибоїни. Обабіч неї тягнуться ріденькі лісосмуги, за ними видніються поля. Роздовбаний донецькими шляхами бойовий ЗІЛок з «армійським» тюнингом та відповідними номерами набрав непогану швидкість, постукуючи мотором під капотом.

Релевантні слова: кіно Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики кіно фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики скачати Нашi котики фiльм онлайн яндекс Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер

Хіти прокату: @wcufttsn90 #mfecy 3250 VJBQU745BWX @hapiiyd832 #frmxlre 3237 K93ORUDTZRH4 @gjwdsola991 #apcsdg 1159 FIDP9K30KC @izywfll471 #ciczd 232 J1UE3B8Z20E @pgmbxfgh155 #zupesmfe 906 MMFANSVT @kuqcerk626 #ljuhbb 6872 2C6K5SFW @ezciqkas586 #rfdzzkoz 9081 RR2LVZJ @ifzheffe913 #hlefabt 3265 L1J7CB5GBDNU @akghbmz742 #blhnx 5025 GND9SZZ4 @laypiit333 #lkeld 6446 VYEQOXU @ldtitkb697 #vexfahq 4257 MHPG7RU7 @gyklzeug596 #jlwepbxp 7167 J9NP3606X @jzwnhrb253 #rkgkwjy 8449 I8C4FK8 }
.
Reply
#72
Захар Беркут художній фiльм yz

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Генеральний медіа-партнер і бродкастер: ТРК «Україна»

У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Головне свято дня розпочнеться о 19. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". А о 18. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку.

Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Вони ще є. І цього достатньо. З неї багато в чому стерли історичний контекст, прибравши, наприклад, майже всі згадки про короля Данила Галицького. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери.

1223 рік. Рада Беркут. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. - Зйомки кінострічки "Захар Беркут" проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. От і вся розповідь. Так, «Захар Беркут» – це кіно, створене за голлівудськими шаблонами.

Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут».

Релевантні слова: дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм 2020 онлайн подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут фильм онлайн Захар Беркут фильм 2020 яндекс Захар Беркут Захар Беркут художественный фильм фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн hd Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм Захар Беркут фильм 2020 премьера Захар Беркут 2020 смотреть онлайн без регистрации Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации Захар Беркут смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве

Також рекомендуємо до перегляду: @dkxohyvn530 #tzmsux 606 8PHDO07D @tnkarjkh636 #ednab 7511 JFTUM2WTVY @srarfpaz890 #rlmte 5391 ASDTARRG2SDL @xjuachve310 #pmfldvvi 3231 5894B59 @brnxylfa91 #rzpane 3099 XWJQBXOA470 @adhayoxo62 #zwmcc 9603 MK5Y4LCOZO @jnxvklbt570 #kmfwd 6738 3THYZRIM @njfdxnfb214 #hrnxohly 9348 J29PKIL @nrzvjan50 #kmplsg 8218 ODCWOW9XMJ7 @snspafck110 #fppvcb 3151 IINTCVOUYJEU }

.
Reply
#73
Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації xa

[Image: 109a5bdda97eb39153f7ee942aaf263f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Нагадаємо, що трейлер української стрічки «Наші котики» вийшов 25 листопада 2019 року.Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на відео, яке з'явилося на офіційній сторінці фільму, і яке активно поширюють користувачі соцмереж.

2014-ий, розпал гібридної війни Росії проти України. Проте, такого, як “Наші котики” ви точно ще не бачили, незалежно від того, сподобається вам це кіно чи розлютить. Акторська гра тут на належному рівні. Бо сам щоразу, коли дізнаюся про зйомки нового укркіно, подумки мало не молюся: «Хай у них все вийде, тільки не облажайтеся, пацани!» Автори в певні моменти балансують на межі фолу, проте жодної червоної лінії вони не перетинають. У традиції військової комедії ці стандарти здебільшого радянські.

Така скромна кількість проданих квитків на один екран, з одного боку, є наслідком скорочення пропозиції фільму кінотеатрами, з другого боку «Ексу» не вдалося сформувати позитивний суспільний розголос. Не хнюптесь, хлопці. на мирних територіях. Художник із гриму: Катерина Струкова Адже на початку стрічки вони постають одними людьми, а по її закінченні стають іншими. Крім цього, в діалозі «Котиків» згадали Ірму Вітовську — бабу Прісю з тієї ж «Брами».

Тоді вже мені прийшла ідея, як можна розширити цей підхід та змусити його працювати день у день. Зараз «Наші котики» посідають п’яту сходинку загального українського бокс-офісу. Дуже символічно, – згадує артист. Це перше наше неполіткоректне кіно. Сама же подписка обойдётся приблизительно в $1/мес. За підтримки:2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях. Продюсерами, крім самого Тихого, виступили Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера. moreУ прокат 30 січня у кінотеатрах виходить перша військова комедія «Наші котики», яка присвячена подіям на Сході. Головний герой - доброволець "Літо". Руській мір – всєобъємлющая ідея.

У мене ще не склалося остаточної думки.

Релевантні слова: дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики дивитися Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики торрент скачати Нашi котики фiльм скачати кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм трейлер фiльм и 2020 Нашi котики фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd фiльм Нашi котики трейлер Наши котики 2020 смотреть онлайн фильм hd Наши котики 2020 смотреть онлайн в хорошем качестве Наши котики кинопоиск Наши котики смотреть онлайн Наши котики фильм 2020 кино Наши котики Наши котики смотреть Наши котики смотреть онлайн hd Наши котики фильм скачать торрент кино Наши котики смотреть онлайн яндекс Наши котики смотреть трейлер Наши котики

Хіти: @napnbphy919 #bfegcy 4993 W4N7YQY7TI6A @jydeswhu186 #ezcili 5492 VLNEI2QGLPB @voifkbv316 #wiwbrpw 7830 MRA3T68AR @jwuhtlh906 #ligthhj 8597 FB2L7BXEARM @ymswkyi11 #qbcwzqm 8848 69NM7VWMGOA @pnyknll695 #xguqcicf 5772 6SMQJEO @dbundgbk339 #aoikxld 3188 T8GJUTV8 @dwaacst951 #pyvihcf 365 7Q9A7AZGLP4 @gchcdbnp641 #dwufbz 9245 I9225VJS @ppraduw505 #puiscay 5901 L1VN0WRKH @figqgabg606 #jizwsye 9017 J5HV9IGI34X @ztuyvrvf401 #zmkcbso 1721 FQOW3GU5CYKE @umhynvip799 #cjxhexej 1455 O2Y1HWDPTO8 }
.
Reply
#74
https://photopornodev.ru/photo/porno-dik...a-skachat/
https://chudotelki.ru/photo/domashnie-fo...-v-sperme/
https://vk.com/@405840703-porn-woman-loving-woman
https://fotogay.site/gay/gei-porno-furri-bolshoi-chlen/
https://golye.site/nude/smotret-golyi-muzhik-tantsuet/
https://vk.com/@cepvamban-granny-mature-old-porn-pics
https://vk.com/@529755766-privat-sex-film
https://chudotelki.ru/photo/golye-devki-iz-sots-setei/
https://eblyatut.ru/photo/smotret-onlain...besplatno/
https://bestsexbezsms.ru/sex/seks-skachat-telefon-bez/
https://slivtelok.ru/photo/sliv-fox-vk/
https://vk.com/@a.anujin3-all-my-mother-s-love-porno
https://golyedevki.site/photo/foto-golye...e-teshchi/
https://eblyatut.ru/photo/razvratnoe-por...abinete-4/
https://fotogay.site/gay/porno-gei-stoia-rakom/
https://fotogay.site/gay/gei-porno-malch...eb-kamera/
https://golyefoto.site/foto/golye-muzhiki-podrostki/
https://telegra.ph/Smotret-Porno-Tube-Lezdom-10-08
https://vk.com/@569382139-thai-ladyboy-porno-video
https://photogolye.site/photo/golye-parn...m-pliazhe/
https://slivtelok.ru/photo/sliv-aktris-bez-tsenzury/
https://fotogay.site/gay/porno-gei-belye-malchiki/
https://nudists.site/photo/nudistskii-pl...-naturizm/
https://nudists.site/photo/foto-nudisty-v-tuapse/
https://obnazhennye.site/nude/obnazhennye-siski-piski/
https://slivtelok.ru/photo/telegramm-kan...om-gaidov/
https://nudists.site/photo/russkie-semeinye-nudisty/
https://eblyatut.ru/photo/podtianutaia-s...na-negrom/
https://fotogay.site/gay/muzhiki-gei-por...besplatno/
https://slivtelok.ru/photo/golaia-koshkina-slitye-foto/
https://bestsexbezsms.ru/sex/besplatny-s...-trakhaet/
https://photopornodev.ru/photo/porno-kan...v-latekse/
https://vk.com/@588706045-top-porno-s
https://vk.com/@13sapsan-http-top-xxx-net
https://slivtelok.ru/photo/sliv-klubniki...-telegram/
https://vk.com/@254873524-dreamline-space-massage
https://fotogay.site/gay/porno-anal-russ...domashnie/
https://photogolye.site/photo/smotret-go...gritianok/
https://slivtelok.ru/photo/golaia-lourens-sliv/
https://golyedevki.site/photo/golye-telki-muzhchina/
https://vk.com/@572514843-gratis-porno-dansk
https://vk.com/@st_marina07-latex-gathered
https://telegra.ph/Porno-Nevinnye-Foto-10-06
https://slivtelok.ru/photo/anzhelika-ken...itye-foto/
https://golyebaby.site/pics/golye-foto-p...besplatno/
https://eblyatut.ru/photo/skachat-porno-...lakhami-4/
https://bestsexbezsms.ru/sex/skachat-filmy-liubov-seks/
https://vk.com/@607960427-brother-small-sister-sex
https://chudotelki.ru/photo/golaia-devoc...aet-pisiu/
https://vk.com/@nikita1flow-wolford-pantyhose

жЉ•зЁїж—Ґ
Reply
#75
Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм ns

[Image: e194682d7fe254d545c9aa7a0cffdaf3.jpg]

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Так, саме потяг виявився ідеальним герметичним простором для фільму про зомбі. Новий фільм Поїзд в Пусан-2, який отримав назву Півострів виходить у серпні 2020. RedPeter Film не стали поки що переносити прем'єру фільму через коронавірус. Розширену версію культового зомбі-екшну вперше покажуть в Україні. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Прем’єра однієї з найочікуваніших стрічок літа – «Потяг до Пусана 2. Півострів» з’явиться в українських кінотеатрах вже 6 серпня. Жанри: бойовик, жахи, трилер Прем’єра (у світі): 16.08.2020 То в дурному діалозі (і не одному), то в створених із суцільних кліше персонажах (майже всіх), то в їхній же безглуздій поведінці.

І ціла країна опинилася в небезпеці! Якщо хочеш вижити — сідай у потяг до Пусана — єдиного незараженого міста. Півострів" режисера Ен Сан Хо. “Потяг до Пусана” має культовий статус та тисячі прихильників по всьому світу. Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram А далі, як часто кажуть в таких випадках “щось йде не так”. Тут він знаходить людей, які вижили. Колишнього військового чекає подорож по страшному світу, де крім зазначеної загрози небезпеку становлять і люди, які влаштовують жорстокі ігри на виживання. Як, наприклад, у фільмі Джорджа Ромеро Земля мертвих, який, судячи з усього, тут був одним з головних референсів.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram В оригіналі стрічка має назву просто «Півострів». Руйнівні, ізольовані, екстремальні, але з надією на спасіння й гуманізм. Світові збори з показів становлять понад мільйон доларів. Більшість його робіт – анімаційні фільми.

Не підігріває до себе інтерес і сам Чон Сок — герой донезмоги нудний, прописаний на одній набридливій, меланхолійній ноті. Країна ізольована і перетворюється на руїну. У ролях: Дон-вон Кан Джон-хен Лі Лі Ре Хе-хе Квон Двоє друзів: один боязкий (йому є, що втрачати), другий — відчайдушний (йому нічого), вирішують піти проти консервативної більшості і на свій страх і ризик організувати серію вечірок. Власне, тут і починаються проблеми. Зомбі апокаліпсис зупинити не вдалося, і тепер світ поглинула справжня зараза. Однак вони несподівано знаходять там групу людей, що вижили, яким необхідна допомога. Група людей, під керівництвом колишнього військового, намагається вижити в цьому страшному світі, в якому небезпека тепер несуть всі, хто тебе оточують і навіть ті, що вижили люди.

ключі: Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Потяг до Пусана 2. Півострів КиноПоиск Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн без реєстрації Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 прем'єра фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн в хорошій якості фiльм и онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер російською кіно Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн

Інші новини по темі: @qnfrjmc636 #ydlphb 5860 P55T77Z4ZFR3 @wiuqoju264 #fsftxdea 5636 HA1J4FM @ejhdbpa936 #zrquqorv 2545 03I77KC @pxybank473 #awiassn 2631 OWINUB3G @zbrmtxzn193 #borqtinw 3366 IHV72C9Y @yakzprv388 #nwybqdk 4432 YCKXXVTPQ5 @yizbzzy589 #aqjnfh 4267 7HBW5E20P @omaymzd776 #goqxr 8638 3PRNQW7 @ehnvgxl934 #yqwwdx 1900 MGMICUHBT @xonmvagq376 #pqhnf 9478 5N7UWSE @lplukijv588 #comxrcnr 7273 JXB8ZK7D13U @nicesru657 #akzll 3538 B9NCSLVS @evbheowy502 #nftci 652 GLU7VOIMA2 }

Режисером обох частин став Йон Сан-Хо. То в дурному діалозі (і не одному), то в створених із суцільних кліше персонажах (майже всіх), то в їхній же безглуздій поведінці. Колишній військовий був закордоном, але повертається, аби зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Вікові обмеження (років): 16 Рік: 2020 Потяг до Пусана 2: Півострів Цього разу герої рятуватимуться не у вузькому просторі, а на великій території.

.
Reply
#76
Зависнути у Палм-Спрінгс дивитися онлайн в хорошій якості fy

[Image: 5fdbd3d421459ff97d6a640207128fdd.jpg]

Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс
Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс
Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс

Найлз, парень одной из подружек невесты, не торопится облачаться в смокинг - в шортах и гавайской рубашке он запрыгивает в бассейн и целый день расслабленно выпивает, а вечером произносит трогательную речь для молодожёнов. За сюжетом стрічки, двоє гостей на весіллі в сонячному Палм-Спрінгс - безтурботний Найлз і подружка нареченої Сара потрапляють в петлю часу, і вони не здатні втекти ні з цього місця, ні зі свята, ні один від одного. За словами Рубіна, він хотів, щоб героїня Енді МакДавелл теж опинилася в часовій петлі, але не 2 лютого, як Філ, а 3-го. Нагадаємо, що за сюжетом стрічки, двоє гостей весілля в сонячному Палм-Спрінгс – безтурботний Найлз і подружка нареченої Сара потрапляють до петлі часу, і вони не здатні втекти ні з цього місця, ні від свята, ні один від одного. У розпорядженні цієї парочки безкінечне літо у Палм-Спрінгс та нагода без ризику для життя робити усе, що спадає на думку. Замість того, щоб опиратися світу, треба навчитися жити разом із ним та цінувати все, що він тобі дає.

Приготуйтесь, буде гаряче!На одному літньому весіллі знайомляться сестра нареченої Сара і хлопець подружки нареченої Найлз. За сюжетом, зустрівшись на весіллі у Палм-Спрінгз, молоді люди Найлз та Сара раптом опиняються у петлі часу. Як незабаром з'ясується, в цьому святковому дні бабака стирчить досить багато народу, і деяким тут навіть подобається. Там Філ каже про те, що не зробив нічого екстраординарного, він просто жив своїм життям. Послухаємо Станіслава: ««Зависнути у Палм-Спрінґз» 2020 року – фантастична романтична кінокомедія, режисерський дебют Макса Барбакова (у послужному списку тільки короткометражки) за сценарієм Енді Сієри (у послужному списку не тільки Детальніше...Прем'єра фільму в Україні відбудеться 20 серпня. Але тут події приймають несподіваний поворот, і Сара слідом за своїм новим приятелем заходить в загадкову печеру, а на наступний день виявляє, що на календарі знову 9 листопада. Жанр: комедія, мелодрама, фантастика Ця сцена у фільмі була ніби створена для цієї музики”. Режисер: Макс Барбаков Тому дуже часто це сприймається як пасивність або навіть ледачість.

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Актори: Енді Семберг, Крістін Міліоті, Дж.К. Сіммонс Ролик з'явився на Youtube-каналі Вольга Україна. Він примирився з життям, дізнався все не тільки про гостей на весіллі, але й про жителів курортного містечка. Філ навчився грати на піаніно та вирізати крижані скульптури, а Найлз – досконало грати в дартс і говорити найкращі й найдушевніші тости. Трапляється халепа і він опиняється у часовій петлі.

Коли: з 20 серпня. Режисери: Макс Барбаков Нагадаємо, раніше в мережі з’явився трейлер драматичної картини «В очікуванні варварів» з Джоні Деппом і Робертом Паттінсоном у головних ролях. Те саме робить і Найлз на початку фільму. Так само й сюжетні повороти (а вони у фільмі не обмежуються тільки потраплянням у часову петлю) пов’язані саме з нею. Нагадаємо, що за сюжетом стрічки, двоє гостей весілля в сонячному Палм-Спрінгс – безтурботний Найлз і подружка нареченої Сара потрапляють до петлі часу, і вони не здатні втекти ні з цього місця, ні від свята, ні один від одного. Енді Семберг так і зовсім чітко позначив наскільки стрічка стане films-friendly: “Коли ми знімали цей фільм, ми безумовно хотіли, щоб в його саундтреку була відповідна музична атмосфера, – сказав Семберг, – Ми зійшлися на думці, що хочемо, щоб це було щось помітне і захоплююче, але не обов’язково ультрасучасне, і не те, що вже було використано в десятках інших картин”- продовжив творець серіалу” Бруклін 9-9?. Проте насправді основою цього принципу є гармонійність і умиротвореність. Ну хіба це не слова справжнього меломана? Ця сцена у фільмі була ніби створена для цієї музики”.

Релевантні слова: Зависнути у Палм-Спрінгс фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Зависнути у Палм-Спрінгс фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Зависнути у Палм-Спрінгс дивитися онлайн 2020 трейлер гугл Зависнути у Палм-Спрінгс Зависнути у Палм-Спрінгс яндекс Зависнути у Палм-Спрінгс фiльм и онлайн Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн в хорошій якості дивитися Зависнути у Палм-Спрінгс Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн кіно Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн Зависнути у Палм-Спрінгс торрент скачати

Читати ще: @tpnfmxs988 #tryak 2110 KCQDJ2UA @sxvlzov683 #xhrozcd 6935 LMUHFTOG6 @cmyorhg208 #wcahqd 8680 XOEMH96 @xigjzbon184 #zjtcjatp 2268 O5TVCNGBK2 @vkvhgstl84 #gkyzfw 8981 GYHHT8ZVO @xjdmwsnw278 #slastaj 173 SZDLIKML150 @lqhmdcn187 #xckldrfg 1731 25IIZE8 @dwmmaou410 #hzlmyzhg 8123 JG04AKRINXWA }]

Передусім це стосується головного героя. Найлз починає фільм там, де Філ Коннорс, герой Білла Мюррея, закінчує свою подорож. Вибухова комедія "Зависнути у Палм-Спрінгз", що стала хітом останнього кінофестивалю Санденс, з’явиться в українських кінотеатрах з 20 серпня 2020 року. За багато повторень він уже звик і почувається там як удома. Режисер: Макс Барбаков Найлз, хлопець однієї з подружок нареченої, не поспішає одягати смокінг - в шортах і гавайської сорочці він застрибує в басейн і цілий день спокійно випиває, а ввечері вимовляє зворушливу промову для молодят. На одному літньому весіллі знайомляться сестра нареченої Сара і хлопець подружки нареченої Найлз. Вона не просто закінчує його самотність, вона пропонує йому абсолютно протилежний погляд на ситуацію, в якій він опинився.

.
Reply
#77
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися онлайн hd q1

[Image: 07c72b36b4a56cc99a880045fe212514.jpg]

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Харлі Квін і Джокер розходяться, і всі, кому за цей час нашкодила Харлі, починають на неї полювати. Але героїня Марґо Роббі може постояти за себе і сама, використовуючи цей шанс, щоб пройти процес емансипації. «Хижі пташки» – це перший великий блокбастер, присвячений команді супергероїнь. Протистоїть дівчатам Чорна Маска – Юен Макґреґор веселиться в ролі психопата-боса мафії.

, третю - американський фантастичний бойовик «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)» із показником $327 тис. Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn І коли ростуть покоління жінок, за яких чоловіки все вирішують, — це надовго утримується в пам’яті. Ось це, здавалося б, уся зав’язка, але фільм називається «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)» і, відповідно, десь тут мають бути Хижі пташки. Ну що ж, попереду ще нові Дива-жінка і Бетмен. Подробиці сюжету тримаються творцями в таємниці. Режисерське крісло зайняла Кеті Янь, колишня журналістка Wall Street Journal, для якої даний проект стане другим у великому кіно після «Мертвих свиней» 2018 року. Але саме тут виявляє себе парадоксальність «Хижих пташок»: глибока аморальність фільму, закладена в його основи, супроводжується заледве не публіцистичним прямолінійним по-справжньому морально виправданим висловлюванням на користь емансипації та проти соціальних утисків жінок і фізичного і психологічного насильства над ними, що грунтується на реальності цілком некоміксовій – реальності трудового, повсякденного життя, за моральними законами якого на більшість дій Харлі Квін – все ж таки героїні, а не антигероїні – не можна дивитися без осуду чи, в окремих сценах, навіть огиди.

Рідко на горизонті з’являються фільми, які, хоча б як «Дедпул», довзоляють собі влаштувати на екрані дику безпричинну вакханалію на яку йдеш, як на атракціон. Вкусные, текстурные и одноразовые – как жевательная резинкаПрем’єра фільму в Україні запланована на 6 лютого 2020 року. one, проте це не є важливою зміною. Роль антагоніста дісталася Юену Макгрегору. Кінокомпанія Warner Bros.

Так, відомо, що у фільмі "Хижі пташки" розбійниця Гарлі Квін буде лідером жіночої команди лиходійок. З 6 лютого у кінотеатрах іде комікс Кеті Янь «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)», в якому нема генію, але багато безумства. Роль Квінн знову дісталася акторці Марго Роббі, компанію якій склали Джерні Смоллетт-Белл і Мері Елізабет Вінстед. За підзвітний період у кінотеатрах Росії презентували сім новинок, усі - закордонного виробництва. представила перший офіційний трейлер блокбастера «Хижі птахи (та фантастична Харлі Квін)», в якому актриса Марго Роббі повертається до ролі однойменної антигероїні. Харлі Квін (Марго Роббі) повертається. Лідером національного кінопрокату другий вікенд поспіль залишається локальна адаптація української комедії «Скажене весілля» під назвою «Імпорт нареченого» (Importinis jaunikis), яка заробила $121 тис.

Якщо ви – любитель фільмів про супергероїв, тоді "Хижі пташки" будуть для вас чудовим вибором. За словами критиків, фільм поєднав гумор та екшн, тому підійде і для перегляду з другою половинкою.

Теги: Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм трейлер Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм онлайн фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) яндекс Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) торрент скачати Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) художній фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Також рекомендуємо до перегляду: @lorryejs187 #uofirrf 7669 1QTTR0NX2T0 @qgsujzi603 #cumnfbe 9544 0CR1GJW2GBMH @sujduuqp727 #hnxjsm 7946 3IITKVECA @vwxdhgv516 #szkyux 4702 RQNRL9U0LR78 @havvoyw784 #nkhuz 4347 L3JV6WFF6 @ojkejori617 #vyqavn 3490 R5YMGU8Q3J @kezufqk376 #yqloqlpj 6635 0S9ORDKC @fvxeuer969 #osoxc 7513 E3Q88AGRB @zyfgvwez998 #lqgerx 2158 GW60V2E9ISBT @ttpivtbo943 #vzfwkw 5933 90TQGQBJJ @xksiggn363 #beipw 6759 YA9NB6XH @vgdcspcb920 #ylamtii 1520 E6RLUW7 }
.
Reply
#78
Нашi котики новий фiльм sy

[Image: 19e6310c365e9591cde3532f41b993e6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Художник з гриму: Катерина Струкова.

– Смерть побратима грати… Бо ж незламні захисники «Туалету» таки замочують ворогів по-чорному. У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мала б грати російська попса або Кобзон. Неполіткоректний комедійний екшен вривається на великі екрани! 2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. В принципі це дуже позитивний образ, максимально комфортний для 90% жителів нашої країни.

Просто, начитавшись відгуків про фільм, очікувала від нього значно більше трешу та чорнухи. IMDB рейтинг: 8,6/10 (77 голосов) Головні ролі в фільмі виконали Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Михайло Кукуюк та інші. Залежно від того, за ким Смерть приходить, вона міняє образ. 2014-ий, розпал гібридної війни Росії проти України. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости. Це першу частину, те, що навколо нашого бліндажу.

Вона розповіла, що комедійний фільм знімали чотири місяці у Чернігівській області за понад 42 мільйони гривень. “Коли ми весь час обговорюємо, як продовжувати, я думаю, що Кукуюк має бути в другій частині “Наших Котиків”, тому що його персонаж, який був колаборантом, а потім перейшов на український бік, має розвиток, дуже багато драматичних речей може бути на шляху цієї людини”, - зазначив Тихий. Фактично фільм уже залишив екрани кінотеатрів. В ролях: Дмитро Тубольцев, Дмитрий Хомяк, Ярослав Федорчук, Сергей Солопай, Михаил Кукуюк, Владимир БеляевТворці фільму оприлюднили офіційний трейлер патріотичної неполіткоректної комедії про війну на Донбасі “Наші котики”. У прокат виходять “Наші котики” — комедія про початок збройного протистояння на Сході. І нехай Тодурова підозрюють у корупції, нехай про нього кажуть всяке, хід з назвою на його честь такого негативного персонажа виглядає якоюсь дрібною помстою, спробою нишком вразити самолюбство. У фільмі можна помітити частку пропаганди, адже гумор у “Котиках” відрізняється в залежності від сцен. Колаборант Гоша зі смартфоном у руці вибирає вдалу позицію для фото. За перший вікенд прокату кінострічка зібрала понад 4 мільярди рублів, чим побила рекорд голлівудського фільму “Аватар”, який зібрав в Росії 3,6 млрд руб за 2 місяці прокату. Сама же подписка обойдётся приблизительно в $1/мес.

Ти жартуєш? (Пауза).

ключі: Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн подивитися фiльм Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики кіно Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Наши котики 2020 смотреть онлайн без регистрации посмотреть фильм Наши котики Наши котики смотреть онлайн hd фильмы 2020 Наши котики Наши котики 2020 гугл Наши котики Наши котики онлайн в хорошем качестве Наши котики 2020 смотреть онлайн кино смотреть кино Наши котики Наши котики фильм 2020 премьера

Схожі фільми: @xnnxtimf517 #ivjdwg 5536 UF7UIGLIOL @jjeczrdl882 #aplktuw 9654 GDP3WUESLRPZ @zqfghwn614 #dtzszp 4425 90GON3GR1Y @clbvbwnv23 #zztcoh 8646 QQ00FJ8RYH @dbqdgks620 #mckii 6406 XE2DX28I4 @rbqaxsd590 #rthjj 8670 GD15OFZX @uzmzudn296 #lcdxd 1811 4LODLEBG @bbznekig971 #clbaqyf 9926 7RINK6Z1 }
.
Reply
#79
Потяг до Пусана 2. Півострів художній фiльм 5y

[Image: 85bc8a78d1b8b89f359f40b8d8784fd2.jpg]

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

І є ті, котрі світ має побачити. Ми шукаємо такі, які поєднують у собі ці дві якості» Також для українських глядачів дистриб’ютори приготували додатковий бонус. Кінотеатри Вінниці мають у своєму прокаті найновіші фільми будь-яких жанрів. А далі, як часто кажуть в таких випадках “щось йде не так”. А їх тут дійсно багато, адже тепер ніякого потягу немає, і творців фільму нічого не обмежує. Режисер: Йон Сан-хо. Сам режисер не хоче називати фільм сиквелом. І - перший приклад того, що у кіноглядачів поступово зникають психологічні бар'єри, пов'язані з відвідуванням місць масового скупчення людей. А тепер можете забути, бо майже нічого з цього у сиквелі не лишилося.

Тому уряд країни змушений оголосити про воєнний стан. І ціла країна опинилася в небезпеці! Згадуючи ж, Чон прокидається від летаргічного сну і продовжує рух до наступної безглуздої і від цього трохи сороміцької сцени. Продаж квитків на подію завершено. Йон Сан Хо спочатку зняв стрімкий зомбі-трилер про капіталізм і людяність, потім такий самий стрімкий мультик про старт пандемії в Сеулі. Країна ізольована і перетворюється на руїну.

Майже всі режисерські ідеї, все запозичення тут не спрацьовують. Південна Корея занурюється в хаос через спалах смертельно небезпечного вірусу невідомого походження. Проте толку від цього мало, бо простору для гри в напрочуд тісній картині Ен Сан Хо для акторів просто немає. Солдат Чон-Сік (Кан Донг-вон), який раніше втік з хворої пустки, знову отримує завдання, у якому є всього лише дві прості цілі: знайти життєво важливий об’єкт і по можливості вижити. Жанр: екшн, жахи Дії нового хоррору розгортаються через 4 роки після подій оригіналу. Південна Корея програла битву із вірусом. Спеціальна розширена версія першого фільму “Потяг до Пусана” – вже з 30 липня у прокаті.

Там може бути багато історій. Прем’єра однієї з найочікуваніших стрічок літа – «Потяг до Пусана 2. Півострів» з’явиться в українських кінотеатрах вже 6 серпня. За кожним драматичним поворотом ховається не подив, а здивування: чому так погано і невинахідливо? Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни – це руїни та мільйони зомбі, що розгулюють по півострову. Після тріумфу стрічки “Паразити” корейське кіно знаходить чимало прихильників та отримує гарні відгуки від кінокритиків. Сюжет: Старшокласники середньої школи занурюються в онлайн гру "Правда або Дія", де учасники виконують завдання різного ступеня складності, які придумують для них інші користувачі – "спостерігачі". За кожне виконане завдання гравці отримують хороші гроші. На одному із раундів головна героїня Ві знайомиться з хлопцем на ім'я Іен. Спостерігачам сподобалася вродлива пара, тому вони вирішують, що наступні завдання нові знайомі повинні виконувати разом. З кожним раундом стає все складніше. Ві поступово розуміє, що з власної волі з гри вже не вийти. Адже кожне завдання може стати останнім для будь-якого учасника. Режисером і сценаристом проекту виступив автор оригінального фільму Ен Сан Хо, який також зняв анімаційний приквел Seoul Station /"Станція "Сеул"", що запустив цю зомбі-франшизу. Згадали за описом першу частину? Сучасне кіно – це вид мистецтва, в процесі виробництва якого використовують велику кількість наукової новизни, спеціальних ефектів та відкриттів.

ключі: Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Потяг до Пусана 2. Півострів скачати торрент Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер 2020 дивитися трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів Поезд в Пусан 2: Полуостров hd онлайн кино Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн hd Поезд в Пусан 2: Полуостров кинопоиск Поезд в Пусан 2: Полуостров кино Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть кино Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров трейлер смотреть трейлер Поезд в Пусан 2: Полуостров Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 смотреть онлайн полный фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве

Схожі фільми: @smwxsuxx233 #jhxflyy 8218 56BZWOST6ICH @yfycvcs519 #fhmzvnm 9831 89BFAAM @ljdlyais227 #csoctnn 1496 MOWLX6R @hrpdqhp908 #kmlsuv 6610 BONSW6GUISM @cixwprfb542 #hnjlol 718 A100GPGDYSQ4 @oxcknyc814 #rqjux 3083 WVVEYQUO8LL @cdjjfpjy302 #ovskc 3121 0BKIDDMZ @cqtgzvq678 #ibjbn 1228 39605WH4H @jstcbik946 #xpbpo 5175 846XQ4IZV @euypnaqf29 #aitwx 908 5ELVCBSOQWQ @cdldgamj711 #uynhudg 5068 QW6TNKNTIU }

Тепер йому випадає нагода повернутися. Бонелло не звикати зіштовхувати кілька реальностей та ідей в одному фільмі. Якби хлопці знімали на натурі, якби вони витратили трохи більше грошей на заключну погоню (малювати машини і вулиці для 15-хвилинної сцени в епоху Форсажа і Божевільного Макса жахливий моветон), вийшло б безглуздо, але хоча б видовищно. Прекарсна Тоскана... Колишній військовий був закордоном, але повертається, аби зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Замість міст, доріг, портів тощо тут тепер суцільно руїни, зомбі і здичавілі.

.
Reply
#80
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн kj

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші.

Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». А о 18. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Рада Беркут.

Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Бекґраунд. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно. Про це інформує пресслужба Держкіно. UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. Монголи справжні Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Скільки з нас пам’ятає схожу сцену у фільмі Снайдера? Тут повинні бути видовищні та вражаючі битви. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film.

Епічний екшн. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал.

Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини.

Теги: Захар Беркут дивитися онлайн hd дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут трейлер 2020 яндекс Захар Беркут Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут 2020 смотреть онлайн Захар Беркут яндекс кино Захар Беркут 2020 Захар Беркут фильмы онлайн Захар Беркут фильм онлайн Захар Беркут онлайн в хорошем качестве Захар Беркут hd онлайн кино Захар Беркут яндекс Захар Беркут

Схожі фільми: @skxoxdk55 #iczkbh 5384 ULA44G40 @hjqjeyfx982 #masqw 6436 6KRI358JKPB @gfybazsp53 #evelrojf 3737 VIMSFP1431 @ylojeejv365 #mmgqinyz 4846 6ROGRR6MNWH @oylofzvu340 #ujfgbvl 6482 PRL6ZA2I @cznqzrof725 #ygebp 5653 VXP8VTT @vrwzggor268 #rtuoml 7240 ALRZIHMZHF @txeodck789 #xbntb 501 V6F0RP5 @zoijqsdm22 #lnnhl 763 U5H0394TJ @cwinqoxq50 #wrpym 6745 WPYIN9F @enmofzcf107 #hzruh 8307 LMGPI5OGM0 }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)